فارسی | English
رویدادها

گزارش چهارمین سمینار تخصصی BASF +عکس

۰۸ آذر ۱۳۹۴

چهارمین سمینار تخصصی BASF در روزهای ۲۶ و ۲۷آبان ماه ۱۳۹۴ در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد. این سمینار دو روزه در حوزه Personal Care و با دو موضوع Rinsed-off Products و Leave – On Products سعی در ارائه ی دانش و اطلاعات فنی روز دنیا به تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی داشت. سمیناری که هدف عمده اش ارتقاء دانش کارشناسانی است که سال های سال برای تولید محصولات داخلی فعالیت می کنند.

در این سمینار دو روزه ۶۳ شرکت بزرگ به همراه ۱۱۰ نماینده خود از مدیران ارشد، کارشناس های آزمایشگاه، R&D، مسئولان فنی و ... سعی در بهبود کیفیت و تولید محصولات ایرانی داشتند. کسانی که با علاقه فراوان گرد هم آمده بودند تا بتوانند با ارتقاء دانش و آشنایی با تکنولوژی و روش های روز دنیا محصولات بهتری در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار بدهند.

حضور ده تن از مدیران و کارشناسان ارشد BASF  و توضیحات مفیدشان در بخش پرسش و پاسخ باعث شد که در نهایت بیشتر مدیران تقاضای برگزاری سالانه سمینارهایی از این دست را داشته باشند. سمینارهایی که نه تنها بخشی از اطلاعات افراد را به روز رسانی می کند بلکه با ایجاد فضایی تخصصی در یک حوزه باعث بحث و تبادل بیشتر در این صنعت شد.


PasAddak_BASF_D2__024

PasAddak_BASF_D2__019PasAddak_BASF_D2__013

PasAddak_BASF

PasAddak_BASF_D2__021

PasAddak_BASF_D2__018

PasAddak_BASF_D2__023

PasAddak_BASF_D2__017

PasAddak_BASF_D2__012

PasAddak_BASF_D2__003

PasAddak_BASF_D2__002PasAddak_BASF_D2__025