فارسی | English
رویدادها

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین‌آلات وابسته

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین‌آلات وابسته صبح دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بازگشایی خواهد شد.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت 8300 متر مربع برگزار و در آن کالاهایی نظیر انواع مواد شوینده، پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادکلن، اسپری، محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای و همچنین ماشین آلات و صنایع وابسته به آن، به نمایش گذاشته می‌شود .

در این نمایشگاه تعداد 115 شرکت داخلی و 14 شرکت خارجی از کشورهای چین، امارات، اسپانیا، اتریش و ترکیه آخرین توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

شرکت پاس آداک نیز برای دومین سال متوالی با شعار [ ما را در محصولات مشتریانمان ببینید ] ، بعنوان حامی اصلی کتاب نمایشگاه حضور پر رنگ و معنا داری در این نمایشگاه خواهد داشت.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی از بیست و ششم لغایت بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.