فارسی | English
رویدادها

بی ای اس اف آلمان شرکت کوگنیس را به مالکیت خود درآورد

۳۰ آذر ۱۳۸۹

شرکت  بی ای اس اف در نهایت توانست در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۰ ، شرکت کوگنیس را به مالکیت نهایی خود درآورد. 

قیمت خرید ۷۰۰ میلیون یورو می باشد که شامل کلیه قروض مالی و حقوق های بازنشستگی نیز می باشد و ارزش سرمایه گذاری این معامله ، ۱/۳ بیلیون یورو می باشد .

دانش و دامنه ی  وسیع و مختلف کالاهای بی ای اس اف و کوگنیس بخوبی ، یکدیگر را کامل می کنند 

رئیس هیات مدیره بی ای اس اف دکتر هامبرگ طی مصاحبه ایی اعلام کرد که : " این همکاری منجر به افزایش وسیع کالاهای شیمیایی و گسترش و پیشرفت نوآوری ها برای مشتریانمان می شود "

بی ای اس اف به لحاظ ادغام با کوگنیس، می داند که به جایگاه برجسته ایی در بخش ، مواد اولیه صنایع آرایشی  بهداشتی دست خواهد یافت ، و از طرفی درخصوص کالای دارای ارزش افزده در زمینه محصولات شوینده خانگی به قدرت بالایی خواهد رسید .

علاوه بر این در صنعت دارو به ویژه دربخش مواد جانبی دارویی و صنعت خوراکی  انسانی ، این شرکت جایگاه خود را محکمتر خواهد کرد .

درزمینه درخواستهای مشتریان برای مواد صنعتی  حلال ها و رنگ ها نیز ، بی ای اس اف قابلیت تامین نیاز ها را پیدا خواهد کرد که در نهایت لازم به ذکر است که هدف اصلی بی ای اس اف از مالکیت کوگنیس گسترش و تنوع در مواد اولیه می باشد تا مشتریان بتوانند پاسخ تمامی نیازها و درخواست هایشان را به دست آورند.

جزئیات این ادغام تا آخر ۳ ماهه اول ۲۰۱۱ اعلام می گردد وطبق برنامه ریزی های انجام شده بر آنند تا ساختار نهایی ادغام تا انتهای سال ۲۰۱۱ مشخص گردد.

 می توانید برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سایت www.cognis.com