فارسی | English
رویدادها

نمایشگاه بین المللی in-cosmetics - پاریس ۲۰۱۰

۱۵ فروردين ۱۳۸۹

همه ساله در فصل بهار یکی از شهرهای بزرگ اروپا، میزبان نمایشگاه بین المللی in-cosmetics است و امسال از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ فروردین ماه شهر زیبای پاریس میزبانی پیشگامان صنایع آرایشی در زمینه مواد اولیه، متخصصان فنی، تحقیق و توسعه و بازاریابی را بر عهده دارد که به حتم منجر به نوآوری بیشتر در مواد اولیه و سرویس دهی صنعت آرایشی خواهد شد. در این نمایشگاه برای ارائه درک بهتر و پیشرفتهای علمی والاتر، برنامه های آموزشی غیررقابتی ترتیب داده شده است  که بهترین و تواناترین کارشناسان این صنعت با ارائه فرمولاسیون های اثر بخش و کار آمد فرصتهای ویژه ای برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان ایجاد می کنند. از سوی دیگر فرارسیدن ۲۰امین سالگرد نمایشگاه in-cosmetics ، نمایشگاه۲۰۱۰ پاریس را از سالهای گذشته متمایزتر کرده ، تا جاییکه میزان اهمیت آنرا میتوان  از روی تمرکز اصلی برگزار کنندگان بر این موضوع در طراحی سایت، پوستر و موارد تبلیغاتی دیگر دریافت کرد.

 شرکت پاس آداک همچون سالهای گذشته به عنوان نماینده شرکت هایBASF, Schuelke & Mayr, Infinitec Activos, IQLasem, JHLowenstein, Mosselman در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و از شما مشتریان و همکاران گرامی نیز برای بازدید از غرفه های این شرکتها و برقراری جلسات خصوصی دعوت می کند.

خواهشمند است برای برنامه ریزی و ارائه خدمات بهتر حضور خود را پیش یا در طی نمایشگاه از طریق بخش ارتباط با ما به ما اعلام کنید.